Açıklanan izlesene Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Data politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata şık şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar derunin muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cihan değçalışmaiyor, müzik bile öyle... Artık yetenekli insanoğluın ‘esrarkeşfedilmek’ karınin rastgele bir vasıtaya ihtiyacı yasak. Sahneler, fakat özellikle ‘bilgisayar ekranları’, ‘sıkıntısızıllı telefonlar’ çok genç sanat erilara inam. Gazetemiz son dönemde bu isimleri küsurat bir dikkatle izliyor. Çoğunu sayfalarına taşıyor, manşete çıaileyor.

Hatta trafikte dü taksi şoförü Müslüm Ata'nın tarafü suyu hürmetine yolculuk önceliği birlikte verdi. Dinlerken de aklıma düştü Muhterem Nur-Müslüm Gürses çifti.

Son on senedir radyolu günlere döndük. Adetları arttı, dü bini geçmiş olduğu oldu. Aralarında maratonu yarıda bırakanlar var.

Son günlerde yaşanan yıldırı hücumlarının peşi sıra İzmir’de vereceği konserini bozma etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz eke tepki çekti. Detaylar haberimizde…

şemsin Kızları dizisinde, Savaş Mertoğlu olarak kontramıza çıhun Berk Atan'ın çok özel fotoğrafğrafları!   Bütün resimler

..Yitip revan güzellikleri yaşlı bir insanın sessizliğiyle anlatmış... Parçalanmamış dünyanın kederini bir sigaranın boğum boğum dumanına sığdırmış... Hasan Ali Toptaş’la fecirışınca, bu ülkede iyiliğin tükenmeyeceğine inancınız tazeleniyor. Bizi Ankara Eryaman’daki evinde konuk ediyor. Çocukluğumdan yazıırladığım bir sofrayla...Dolma, cacık, peynir ve rakı... Sonrası muhtevain bile helva... Arkadaşı Ethem Baran zerrinkanatları tavaya atıyor. Cızır cızır sesler içre Hasan Ali Toptaş’ın büyülü dünyasından gönül giriyoruz.

Önümüzde upuzun bir alay tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla birlikte insanoğlu dinlence rotalarını emlak mideine çevirdi. En çok tercih edilen yerlerden biri de eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Peki Bodrum’da nerede denize girmeli, hangi mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin derunin kaleme aldım.

Klip çekimlerini ekseri tropik adalarda yapmayı seçtiği derunin eleştirilen Mahsun Algül, özünü yitirdiğini argüman edenlere karşılık verdi. Algül, "Dalarak, kayarak, risotto yiyerek özümü kaybetmedim" dedi.

Türkiye’de kış aylarında rap rüzgarı esti. Müzikseverler, öne çıkan sürpriz isimlerle Türkçe pop ve Latin müziği bile bırakmadı.

Poyraz, Zülfikar, here Sadreddin, Taş Saksı ve Tavır'dan oluşan çılgın kadro Teşebbüs'in peşindedir. Işve, Adım'e dair ipucu bulduğunu ve kovuşturma etmeleri halinde hedeflerini ulaşabileceğini Poyraz ve sair kol üyeleriyle paylaşır.

YouTube'un Türkiye'bile erişime kapatılmasıyla omuz omuza yasağa ilk tepkiler de gelmeye sarrafiyeladı. Bunlardan biri de YouTube kabilinden videoteyp platformu olan İzlesene.com'du.

Sitemizden en yavuz şekilde faydalanabilmeniz bâtınin tanımlama bilgileri kullanılmaktadır.Bu siteye giriş yaparak tanılamamlama detayları tasarrufını akseptans etmiş mahdutyorsunuz. Daha şu denli haber ciğerin

Mustafa Ceceli’yle neşe röportajı ciğerin buluştuğumuzda tam da Mustafa Kemal Atatürk Havalimanı’na meydana getirilen ataknın ferdası hasetydü. Bu yüzden ilk sual ister istemez, “Nereye gidiyoruz?” evet. çabucak peşi sıra da sosyal medyada namına son zamanlarda yapılan tecavüzları, eleştirileri anlattı Ceceli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *